epdm rubbergard elevate

EPDM RubberGard

Elevate RubberGardTM EPDM to hydroizolacyjna membrana dachowa jednowarstwowa, wykonana z gumy syntetycznej. Przeznaczona jest do pokryć dachów płaskich i o niskim spadku w budynkach komercyjnych, przemysłowych oraz mieszkalnych. Charakteryzuje się wyjątkową trwałością, odpornością i elastycznością, dostosowując się zarówno do obecnych, jak i przyszłych potrzeb budowlanych.

W przeciwieństwie do tradycyjnych pokryć dachowych dostępnych na rynku, Elevate RubberGardTM EPDM jest montowana metodą bezpłomieniową, co znacząco zwiększa bezpieczeństwo podczas prac. Membrana składa się z pojedynczej warstwy, co sprawia, że jest lekka i łatwa w montażu.

Wraz z kompletnym systemem gwarantującym trwałość, oferujemy wraz z firmą Elevate  wsparcie na każdym etapie, począwszy od szkolenia, aż po pomoc techniczną przed, w trakcie i po zakończeniu projektu.

Praca z membraną EPDM Evelave RubberGard to czysta przyjemność!

Poznaj tylko niektóre z zalet EPDM RubberGard

BEZ UŻYCIA PALNIKÓW

W odróżnieniu od tradycyjnych pokryć dachowych, instalacja RubberGard EPDM nie wymaga użycia palników ani zbiorników z gazem. Montaż bez użycia wysokich temperatur minimalizuje ryzyko pożaru.

MNIEJ ŁĄCZEŃ DZIĘKI DUŻYM ARKUSZOM

RubberGard EPDM oferuje różne rozmiary arkuszy, a największy z nich ma imponujące wymiary: 15 metrów szerokości i 30,5 metrów długości. To znacząco ogranicza liczbę potrzebnych połączeń. Dzięki temu nawet niewielka ekipa dekarska może z powodzeniem zrealizować większość projektów, co pozwala wykonawcom szybciej przystąpić do kolejnych zadań w porównaniu z innymi rodzajami pokryć dachowych.

BEZ SPECJALISTYCZNEGO SPRZĘTU

Montaż RubberGard EPDM nie wymaga zaawansowanego ani kosztownego wyposażenia, takiego jak zgrzewarki. Wykorzystuje swój autorski, prosty w instalacji system łączenia, który spełnia różnorodne wymagania związane z zastosowaniami dachowymi i szczegółami instalacyjnymi.

EPDM RubberGard Elevate jest przeznaczona do izolacji każdego rodzaju dachu

Systemy dachowe

Dowiedź się więcej o różnych możliwościach motażu EPDM na dachach. Sprawdź który system będzie najlepszy dla Ciebie.

Fachowa pomoc

Masz pytania? Chcesz zamówić EPDM? Potrzebujesz doradztwa lub pomocy technicznej. Skontaktuj się z Nami.

Akcesoria EPDM

Akcesoria EPDM

Sama membrana EPDM do połowa sukcesu. Na ten sukces składają się także akcesoria łączeniowe i obróbkowe Elevate. W swojej ofercie mamy wszystko czego potrzebujesz do perekcyjnej izolacji.